<menuitem id="xljnq"><dfn id="xljnq"></dfn></menuitem>
        <tbody id="xljnq"><nobr id="xljnq"><address id="xljnq"></address></nobr></tbody>
        1. <track id="xljnq"><nobr id="xljnq"><address id="xljnq"></address></nobr></track>

        2. <bdo id="xljnq"></bdo>
        3. Analistler

          Ar?elik A.?.'yi Takip Eden Analistler

          (Kurum bazl? alfabetik s?ra ile)

           
          Kurum Analist E-Posta Adresi
          Ak Yat?r?m Bertu? Tüzün bertug.tuzun@akyatirim.com.tr
          Ata Yat?r?m Cemal Demirta? cdemirtas@atayatirim.com.tr
          Bank of America Merill Lynch Osman Memi?o?lu osman.memisoglu@baml.com
          Barclays Alex Collins alex.collins@barclays.com
          BGC Partners Berna Kurbay bkurbay@bgcpartners.com
          Citigroup Mehmet ?olako?lu mehmet.colakoglu@citi.com
          Credit Suisse Onur Mümino?lu onur.muminoglu@credit-suisse.com
          Deniz Yat?r?m Behlül Katas behlul.katas@denizinvest.com
          Finans Yat?r?m ?zgür U?ur ozgur.ucur@finansinvest.com
          Garanti Yat?r?m ?rem Okutgen iokutgen@garanti.com.tr
          Goldman Sachs Asl? Tuncer asli.tuncer@gs.com
          Halk Yat?r?m Mehtab ?lbi milbi@halkyatirim.com.tr
          HSBC Cenk Orcan cenkorcan@hsbc.com.tr
          ICBC Burak ??yar burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
          ?? Yat?r?m Esra ?irinel esirinel@isyatirim.com.tr
          JP Morgan Cazenove Hanzade K?l??k?ran hanzade.kilickiran@jpmorgan.com
          Oyak Yat?r?m Toygun Onaran toygun.onaran@oyakyatirim.com.tr
          ?eker Yat?r?m Fulin ?nder fonder@sekeryatirim.com.tr
          Tacirler Yat?r?m Ece Mandac? ece.mandaci@tacirler.com.tr
          TEB Yat?r?m Akif Da??ran akif.dasiran@tebyatirim.com.tr
          ünlü Securities Mete ?zbek mete.ozbek@unluco.com
          Vak?f Yat?r?m Serap Kaya serap.kaya@vakifyatirim.com.tr
          Yap? Kredi Yat?r?m Mehmet Agyüz mehmet.agyuz@ykyatirim.com.tr
          Yat?r?m Finansman Erol Dani? erol.danis@yf.com.tr
               
               

           

          一本道mw高清码二区三区